רימוטרום היא במה ליכולות המקצועיות הגבוהות של אנשים על הספקטרום.

למה אנחנו עושים את זה?

אנשים על רצף האוטיזם פעמים רבות מביאים עימם יכולות מקצועיות גבוהות. הם מדוייקים, עקביים, בעלי יכולת התמדה וירידה לפרטים הקטנים. יחד עם זאת, לעיתים קרובות הם חווים קושי להשתלב במקומות עבודה "רגילים" בגלל אתגרים שאינם בהכרח קשורים לעבודה עצמה. ולכן הם מוצאים את עצמם מתקשים במציאת עבודה או שהם נאלצים להתפשר על עבודה שאינה תואמת את יכולותיהם שבהרבה מקרים גבוהות מהממוצע. כל זה מוביל לשחיקה גבוהה ולקושי להחזיק מעמד באותו מקום עבודה במשך תקופה ארוכה.

מתוך ההבנה הזו בנינו יחד עם אנשי מקצוע מתחום האוטיזם, פלטפורמה אינטרנטית שתאפשר לאנשים על רצף האוטיזם להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם תוך מתן פתרון לאתגרים בהם הם ניצבים בעולם התעסוקה. וכל זאת עם הזכות להתפרנס בכבוד.

רימוטרום היא במה ליכולות המקצועיות הגבוהות של אנשים על הספקטרום. באמצעות האתר אנחנו בוחרים לשים בצד את הקשיים הנלווים וממנפים את היתרונות הרבים של אנשים על הרצף מבחינה תעסוקתית. זהו מצב בו מרוויחים שני הצדדים, גם נותני השירות יכולים לעשות את מה שהם באמת טובים וגם מקבלי השירות באתר- כל לקוח שיזמין שירות באתר ירוויח עבודה איכותית ויעילה במחיר הוגן יחד עם תרומה משמעותית לשיפור וקידום פני החברה.

המשימה שלקחנו על עצמינו היא להגדיל את אפשרויות התעסוקה עבור אנשים על רצף האוטיזם באמצעות מתן אפשרות עבורם לעבוד כפרילנסרים, מכל מקום ובכל זמן ולבחור את הסביבה הנוחה להם לעבודה.

צריכים עזרה? רוצים לדבר? אנחנו כאן!